Przeprowadzki mieszkań z DTD Warszawa

Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Planujesz zmienić miejsce zamieszkania i nie wiesz jak przewieźć swoje meble? Zastanawiasz się w jaki sposób spakować wszystkie rzeczy, aby ich nie uszkodzić i mieć pewność ich bezpiecznego przewiezienia?

Od czego zacząć? To pytanie nurtujące każdego kto stoi w obliczu przeprowadzki.

Mając na uwadze różnorodne potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy elastyczną ofertę w każdym zakresie.

Nasi doświadczeni pracownicy bardzo chętnie pomogą spakować rzeczy, przygotować meble tak, aby możliwość uszkodzeń zminimalizować do zera.

Zaufaj profesjonalnej firmie specjalizującej się w przeprowadzkach. DTD Przeprowadzki Warszawa to firma z doświadczeniem, której pracownicy od lat zajmują się oferowaniem klientom wysokiej jakości usług. Jeżeli potrzebujesz w sprawny sposób spakować swoje rzeczy i przewieźć je do nowego miejsca – sprawdź ofertę naszej firmy.

Kompleksowa pomoc w czasie przeprowadzki – DTD Warszawa

Wykonujemy usługi z udziałem Klienta jak również kompleksowo.

  • dostarczenie opakowań (kartonów, taśmy klejącej, folii, kocy, szaf ubraniowych)
  • pakowanie
  • demontaż mebli w niezbędnych przypadkach
  • zabezpieczenie mebli
  • załadunek przygotowanych mebli, dokumentów , urządzeń itp.
  • przewóz pod wskazany adres lub przestawienie wewnątrz budynku
  • rozładunek i ustawienie przewiezionych rzeczy we wskazanych miejscach
  • montaż wcześniej zdemontowanych mebli
  • rozpakowanie
  • odbiór pustych opakowań

Bezpłatna wycena!

Ze względu na duże zróżnicowanie warunków przy przeprowadzce np. ilość mienia, piętro, winda, szerokość korytarzy, podjazd, stopień trudności przy znoszeniu mebli dokonujemy wyceny na podstawie oceny wizualnej.

Nasza firma od lat działa w branży przeprowadzek. Od początku naszej działalności pomogliśmy już wielu osobom prywatnym w szybkim i bezproblemowym przewiezieniu mebli i innych niezbędnych rzeczy z jednego miejsca na drugie. Jeżeli także, przed Tobą stoi wyzwanie przeprowadzki mieszkania – sprawdź nas!

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego do każdego zadania podchodzimy w sposób rzetelny. Proces przeprowadzki zaczynamy od spakowania wszystkich rzeczy, które klient wyznaczy do przewozu. To my zajmujemy się dostarczeniem wszystkich niezbędnych opakowań, dlatego nie musisz obawiać się, że zabraknie kartonów lub pudeł. Pakujemy wszystkie rzeczy w taki sposób, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu – współpracując z naszą firmą nie musisz obawiać się, że podczas przeprowadzki Twoje rzeczy ulegną zniszczeniu.

Podczas przeprowadzki mieszkania sporym wyzwaniem jest przewiezienie mebli w taki sposób, aby wyszły z transportu nieuszkodzone. Próby samodzielnego przewozu często kończą się niepowodzeniem z powodu braku odpowiedniego samochodu, dlatego warto zaufać doświadczeniu DTD Warszawa. Posiadamy w swojej flocie samochody o różnej pojemności – dobieramy zawsze najodpowiedniejszy pojazd do rodzaju zlecenia. Zabezpieczone meble z pewnością zmieszczą się w naszym samochodzie.

Trasa przejazdu, wniesienie i wypakowanie

Kiedy już spakujemy wszystkie Twoje meble i rzeczy zadbamy o ich bezpieczny transport. Przewieziemy w nowe miejsce Twoje mienie w stanie nienaruszonym. Ubezpieczamy przewożone przedmioty, więc nie musisz obawiać się strat w razie trudnej sytuacji drogowej. Gdy samochód dojedzie na miejsce przeprowadzka jest prawie zakończona. Zajmiemy się wypakowaniem transportu i jego bezpiecznym wniesieniem w nowe miejsce. Jeżeli sobie tego życzysz pomożemy w rozpakowaniu wszystkich rzeczy, ustawimy meble na wskazanym przez ciebie i zajmiemy się montażem zdemontowanych mebli. Dzięki naszej pomocy nie musisz męczyć się z noszeniem kartonów czy pudeł i ich rozpakowywaniem. To zadanie, którym zajmiemy się w sposób profesjonalny i zadbamy o Twój komfort.

Po zakończeniu przeprowadzki mieszkania zabierzemy zużyte pudła, kartony i inne opakowania, które były pomocne podczas transportu. Pomożemy także w wysprzątaniu miejsca po przeprowadzce. Tobie zostaje już tylko wprowadzić się do nowego miejsca i cieszyć nowym lokum!

Komfortowe przeprowadzki mieszkań

Jeżeli cenisz sobie profesjonalne usługi to na pewno będziesz zadowolony ze współpracy z DTD Przeprowadzki Warszawa. Kompleksowo podchodzimy do każdego zlecenia, jeżeli zdecydujesz się na pełną usługę pomocy w przeprowadzce mieszkania to cały proces zmiany miejsca zamieszkania będzie dla Ciebie bezproblemowy. To my zajmiemy się wszystkimi koniecznymi elementami przeprowadzki – od dostarczenia opakowań, przez przewóz, aż po wypakowanie – a Ty możesz cieszyć się nowym miejscem zamieszkania, minimalizując stres związany z przeprowadzką.

Zapraszamy do kontaktu!

Szybki kontakt
Tel. 602 212 745
email: info@dtd-przeprowadzki.pl